Nodarbības Klusā iela 12

Divas norises vietas Rīgā

  1. Klusā iela 12 (iepr.adr. Klijānu iela 4) (Klusais centrs, Brasa), Iekšlietu ministrijas Veselības un sporta centrs Džudo zāle . Otrdienās un ceturtdienās no p.18.00-19.00 un pl.19.00 – 20.30.
  2.  Meža iela 1a (Pārdaugava, Āgenskalns/Ķīpsalas rajons) Rīgas Tehniskās universitātes Sporta centrs, 2.stāvs, Pašaizsardzības zāle. Otrdienās un ceturtdienās no p.18.00-19.00 un pl.19.00 – 20.30.

Zāles aprīkotas ar mīksto segumu (tatami), ģerbtuves, dušas.

Standarta cena par mēneša abonamentu ir 40 eiro, bet pirmajam mēnesim 50% atlaide! Iegūsti iespēju nodarboties ar Džiu-džitsu tikai par 20 eiro mēnesī!

Efektīvi paņēmienie sevis aizsardzībaiKaujas Džiu-Džitsu (Combat Jiu-Jitsu) paredzēts visu vecuma grupu

cilvēkiem, kuri vēlas uzlabot savu fizisko stāvokli un pašaizsardzības prasmes.

Džiu-Džitsu paņēmienu arsenāls kurus trenējam ir ļoti plašs. Nodarbības paredzētas gan vīriešiem, gan sievietēm pašaizsardzībai ar vai bez priekšzināšanām.

  • Trenējam sitienus un spērienus rokām, kājām, ceļiem un elkoņiem. Īsi, ātri uzbrukumi un to atvairīšana dažādās distancēs. Reakcijas ātruma attīstīšana.
  • Metienu tehnika. Atbrīvošanās no satvērieniem. Cīņa parterā (uz zemes) gan virs, gan atrodoties zem uzbrucēja. Tiek trenēti paņēmieni kuri palīdz veiksmīgi iziet no neizdevīga stāvokļa uz zemes. Kā arī pareizi izmantot dominējošu pozīciju esot virs pretinieka.
  • Cīņa pret vairākiem uzbrucējiem. Agresijas attīstīšanas treniņi. Treniņu mērķis iemācīties pārņemt iniciatīvu sadursmē.
  • Paņēmieni pret nazi, steku un pistoli.Nodarbību laikā jūs apgūsiet cīņas mākslu, attīstīsiet koordināciju, lokanību, spēku, izturību, ātrumu un reakciju.
    Īpaši intensīvi nodarbībās tiek pasniegti spāņu nažu cīņas elementi un paņēmieni kuri reāli palīdz aizsargāties pret uzbrucēju, kurš bruņojies ar nazi.
  • Cīņa parterā (guļot uz zemes) Šī ir viena no īpaši svarīgam tēmām gan sievietēm, gan vīriešiem, lai gutu virsroku pār smagāku vai augumā lielāku pretinieku!

Mēs garantējam izaugsmi ļoti īsā laikā tomēr, lai veiksmīgi sevi spētu aizstāvēt uzcītīgi jātrenējas vismaz 6-12 mēneši. Vai vēl ilgāks laiks, ja vēlaties sagatavot sevi cīņai pret vairākiem uzbrucējiem!

Tuvcīņas treniņi Rīgā